DOM
O NAS
WZMACNIACZ
ŁĄCZNOŚĆ
info@ambitrade.eu
+48 517 270 376
Mam pytanie? Napisz do nas
albo zadzwoń!
DOM
O NAS
WZMACNIACZ
ŁĄCZNOŚĆ
+48 517 270 376
info@ambitrade.eu
O firmie
​8
8
50+
5+
Specjalizująca się w sprzedaży wysokiej jakości leków i leków dla zwierząt, Ambitrade od ponad 8 lat jest liderem na rynku. Nasza firma szczyci się innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrego samopoczucia zwierząt domowych, oferując szeroką gamę produktów zaprojektowanych z myślą o najnowszych osiągnięciach nauki i potrzebach naszych klientów.

Jednym z kluczy do naszego sukcesu jest niezrównana koncentracja na kliencie. Jesteśmy dumni, że mamy ponad 50 stałych klientów, którzy powierzają nam swoje zwierzaki i wielokrotnie wybierają nasze produkty. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są gotowi zaoferować profesjonalną poradę i wsparcie we wszystkich kwestiach związanych ze zdrowiem i opieką nad zwierzętami.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty cieszą się zaufaniem nie tylko w kraju, ale także za granicą. Ambitrade aktywnie dostarcza swoje produkty do ponad 5 krajów na całym świecie, poszerzając granice naszych wpływów i niosąc troskę o zdrowie zwierząt w różnych częściach świata.
lat na rynku
od 2016 roku
stali klienci
kraje dostawy
1

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość produktów i fachowe doradztwo

2

Przydzielamy osobistego menadżera, który dba o Twoje dobro

3

Zamówienia realizujemy szybko i bezpiecznie

4

Stale aktualizujemy naszą wiedzę poprzez kursy, dzięki czemu możemy dostarczać Państwu najświeższe informacje

Nasi partnerzy
Nasi partnerzy
Nadal masz pytania?
Nadal masz pytania?
Napisz lub zadzwoń
Napisz lub zadzwoń
Nasz telefon:
Nasz telefon:
+48 517 270 376
Nasz e-mail:
Nasz e-mail:
info@ambitrade.eu